Bu Yıl Sizi Mükemmel Gösterecek Abiyeler

0
1913
tulumlar

Tüm kadınlarda gece elbiselerinin çok ayrı bir yeri olduğunu hepimiz biliyoruz.Bir sonraki sezonun abiye modelleri zaten bir sene önceden tasarlanıp beğenilmeye sunulmaktadır.2015 yılı için çıkan abiye modelleride gerçekten fazlası ile iddaalı durumda.

abiye elbiseler
abiye elbiseler

Bundan önceki sezonlarda tercih edilen ve en çok tutulan abiye modelleri bu senede popülerliğini devam ettirecek gibi gözüküyor.2015 yılında en önemli etken abiye modellerinde rahatlık olmuş daha sonra spor modeller tercih edilmede ki diğer sebep olmuş.Yazın tercih edilcek abiye modellerinde özellikle taşlar ile süslenmiş abiye modellerini sıkça görmeniz mümkün.

spor abiye modeli
spor abiye modeli

 

Sizi en çok zorlayacak olan ” Tulum Modeli” olacak

Bir önceki paragrafta anlattığım gibi yazın tercih edeceğiniz abiyeleriniz de sırt dekoltenizin derin olması hayli şık duracaktır.Bu tarz tulumlar ise 2015 yılında en çok tercih edeceğiniz şeyler arasında durup sizi bulunduğunuz ortamda fazlasıyla ön plana çıkaracak.

 

Gelelim tulum renklerine… 2015 yılı yaz ayları için sıklıkla tercih edilebilecek olan tulum renklerinin içinde, oldukça farklı ve ilginç tonları yakalamak mümkün. Saks gri ve taba renkleri ile dore, bu anlamda göz kamaştıran renkler olarak öne çıkıyor.

tulumlar
tulumlar

Balık Etek Modellerine Mutlaka Göz Atmalısınız

Boydan balık etek modeller tercih edeceğiniz alternatifleriniz arasında olabilir.2015 yılında sporu seven ve vücuduna güvenen bayanlar kesinlikle boyda balık etek modelleri tercih etmeliler.

boydan balık etek
boydan balık etek

 

Bu tarz modeller ile göğüs ve bacak dekoltesini fazlasıyla ön plana çıkarabilirsiniz.Daha alternatifi olan bu modellerde aslında nasıl bir dekolte ön plana çıkarmak istediğinize göre hareket edebilirsiniz. Tabi ki burada en önemli hususlardan biriside popüler renkler 2015 yılında popüler rengimizde siyah olacak.

siyah abiyeler
siyah abiyeler