Burcu Kara’dan Stil Önerileri

0
1049

Burcu Kara’dan Stil Önerileri

Her bayan gibi ünlü oyuncu ve sunucu Burcu Kara da güzelliğine ve tarzına düşkün.  Her kadın gibi modaya da fazlasıyla düşkün ve modayı yakından takip ediyor. Deneyimlerini ve bilgi birikimini sizlere sundu. Son zamanlarda yaptığı kombinlerle göz dolduran burcu kara bayanlara stil önerilerinde bulunundu.

Sürekli göz önünde olmanın verdiği hassasiyetle bu konuda fazlaca bilgi sahibi olmuş Burcu Kara. Kendisi tipik Türk kadını vücut ölçülerine sahip. Bunun da avantajını kullanarak kadınlara daha bayanlara birçok ipucu veriyor.

Burcu Kara öncelikle stili modadan bir adım önde görüyor ve modanın gelip geçici olduğunu stilin ise bireye özgülüğü sayesinde kalıcı olduğunu vurguluyor. Doğru parçaları bir araya getirmenin de stil sahibi olmadaki öneminden bahsediyor. Temelde aynı özellikte parçaları kombinlerinde bir araya getiriyor. Diz üstü kısa kollu elbiseler, diz üstü ve straplez elbiselerle kullanılan kot ceketler… vb. onun kombinlerinin parçalarından birkaçı.

Düz renkli bir parça kullandığında onu desenli bir başka parçayla zenginleştirmeyi de çok seven Burcu Kara bunun önemini bayanlara vurguluyor. Bu şekilde bayanların sade; fakat canlı bir görünüm elde edeceğini söylüyor. Burcu Kara’ya göre stil oluşturmada kıyafetlerin yanında aksesuarların da önemi çok fazla. Kombinini ayakkabı ile göz alıcı hale getirmenin mümkün olduğunu söylüyor.

Burcu Kara’ya saç ve makyaj da stili tamamlayan bir başka unsur. Saç ve makyajın hiçbir zaman aşırıya kaçılmadan yapılmasının bayanların stilinde önemli bir yeri olduğuna dikkat çekiyor.

Biz kadınlar bu tavsiyeleri göz önünde bulundurmalı ve kendi fikirlerimiz doğrultusunda kombinlerimizi oluşturmalıyız.