Güzellik Trendi Mor Saçlar

0
2219

Güzellik Trendi Mor Saçlar

Mor saç rengi ile hayata merhaba demek ister misiniz ?

Saçlarımız bizler için çok önemlidir, şekilden şekle sokarız, renk değişimi yaparız. Bu yıl da trend olan güzellik trendi mor saçlar.

Mor biraz alışık olduğumuz bir saç rengi olmayabilir fakat bazı bayanlara mor renk çok harika, güzel, çekici duruyor.

Genel olarak mor saç rengini beyaz tenli bayanlar kullanıyor ve bence de doğru tercih, beyaz tenli bayanlara mor saç rengi veya mor tonları çok yakışıyor. Tarz sahibi olmak isteyen bayanlara mor saç rengini öneriyorum.

Mor renk göz alıcı ve sıcak bir renktir. Işıltılı bir mor saç ile güne merhaba deyin. Canınız sıkılırsa saçlarınızda bir değişiklik isterseniz mor sizin tercihiniz olsun.

Saçın trendimi olur diyorsanız? Şüphesiz ki mor saç rengi tam anlamıyla bir güzellik trendi.

Dikkat çekmek istiyorsanız, sokakta herkesin gözü sizin üzerinizde olsun istiyorsanız tercihiniz mor olsun.

Bazı bayanla merak edebilirler, mor saç nasıl elde edilebilir diye.

Mor saç: İlk olarak saç renginizi platin sarısı yaparsınız daha sonra mor saç boyası sürerseniz yavaş yavaş mora dönmeye başlıcaktır. Size önerim evde denemeyin farklı renkler olabilir. Kuaförünüze başvurun derim.

Cesaret isteyen mor saç rengi marjinal olmanızı da sağlar.

Hayatınızda değişiklik yapmak istiyorsanız buna saçlarınızla başlamalısınız ve tabi ki marjinal olmak için güzellik trendini uygulamak için mor saç rengine davet ediyorum sizi. Renkli gözlü ve beyaz tenle ya da sarışın iseniz mutlaka denemelisiniz. Mor size çok yakışacak.

Mor saçlara merhaba…