Hippi Modası İle Tanışın!

0
1410
hippi modası galerisi

Özgür kaşlara ‘merhaba’ deyin

Bu yaz ‘hippie’ modasının özgür ruhu makyaj trendlerine de yansıyor. Ve 2015 Yaz Sezonu’nda kaşlar, biraz daha asi ve cesur bir forma kavuşuyor. Görünen o ki; kaşlar yalnız kalın değil aynı zamanda da tarzıyla da dikkat çekici olacak.

Güzellik dünyasında son birkaç yıldır kaş şekillerine pek önem verilir oldu. Birbirinden farklı ve dikkat çekici orijinal kaş şekilleri, kadınların beğenisine sunulurken, trendlerin izinde giden kadınlar da bu yenilikleri kaşlarına uygulamayı tercih ediyor. Kaş yapısı da aslında bir yüzü gerçekten çok farklı gösterebiliyor. Bu noktada ilginç bir büyüye sahip kaşlar.

Birkaç sezondur ince kaşların yerine kalın kaş modasının üstlüğüyle karşılaştık. Hemen hemen birçok kadın kalın kaş stilini tercih eder oldu. Bu durumu güzellik anlayışının doğallığa geçiş yapmasına bağlayabiliriz tabii. Bu yaz da kalın kaş modası popülerliğini sürdürüyor. Çünkü, doğallık kıyafetten makyaja kadar her türlü kabul görüyor yeniden. Yalnız kaş modasına bu sene bir farklılık getiriliyor; biraz asilik katılıyor.

HIPPIE MODASININ RUHU

Moda dünyasının nabzını tutan defilelerden yansıyan görüntülere göre, 2015 İlkbahar Yaz sezonunda kaşlar hayli ilginç olacak. Mavi, yeşil, pembe kısacası rengarenk boyalarla süslenmiş kaşlara rastlamak pek mümkün. Ya da piercing misali yapışkan metal halkalarla Punk ruhunu yansıtacağız, kaşlarımıza. Söz şuraya geliyor ki; bu sene kaşlar pek bir özgür… Bunda etken hippie modasının bu yaz bir hayli favori olmasına bağlayabiliriz. Hippie modası, bir özgür bir uçarı biraz da salaş olması haliyle modanın her alanını etkisi altına alıyor, pek tabii ki. Görünen o ki, farklı, radikal ve cesur gözükmek artık farz oldu. Makyaj trendlerindeki bu yeni yaklaşımla değişiklik kaçınılmaz. Kaşlar yalnız kalın değil aynı zamanda da tarzıyla da dikkat çekici olacak.

İşte hippi modası galerisi