İnci Bayan Ayakkabı Modelleri

0
2112

Tarzından ödün vermeyen kadınlar için her koleksiyon ayrı bir merak konusu. Yaza hızla yaklaştığımız şu günlerde modayı yakından takip eden kadınlar da yeni kreasyonlarını tüketiciyle buluşturan markaların sıkı takipçisi. Yaklaşık yüz yıllık bilgi birikimi ve eşsiz tasarımlarıyla geçtiğimiz günlerde tüketicisi ile ürünlerini buluşturan İnci ayakkabı markası da bizim merceğimize takılanlar arasında.

Günümüzde ayakkabı modasının aranan isimleri arasında yer alan İnci, capcanlı renkleri, trendlerin oluşumuna referans eden tasarımları ve modern çizgileri ile bu sezonda da adından sıkça söz ettirecek. Dünya çapındaki en kaliteli materyalleri en özgün tasarımlarla birleştiren bu dünya markası yaza bomba gibi modeller ile adım atıyor.

Günlük kullanımda rahatlığı ile gönüllerinize taht kuracak olan sneaker modeller ve babetler ile tarzınızı tamamlarken enerjinize enerji katacaksınız. Özel bir davet ya da gece çıkacağınız şık bir yemekte, tek başına kombininizden rol çalabilecek özellikte olan yüksek topuklu modeller ile tüm gözler üzerinizde olacak.

Yazın vazgeçilemez ayakkabı modeli olan sandaletler ise İnci’nin bu sezonki ürünleri arasında kendine geniş bir yer buluyor. Özellikle siyah ve camel renginin ağırlıklı olduğu deri sandalet modelleri ile zarafet ve konforu aynı anda yaşama şansı elde edeceksiniz.

Stilinden ödün vermeyen, tek başına tüm kombini geride bırakarak yıldız parça olabilecek kadar dikkat çekici olan bunun yanında rahatlığınızdan asla ödün vermeyeceğiniz modellerden sizde bu yaz mutlaka dolabınızda bulundurmalısınız.

İnci Bayan Ayakkabı Modelleri