Jean pantolonlarda paçaları kıvırma modası

0
2921
ünlüler de kot pantolon paça kıvırma modasında

Kot pantolonlarımız bizim en büyük kurtarıcımızdır. Yaratıldığı tarihten bu yana hiçbir zaman popülerliğini yitirmeyen bu zamansız parça, her geçen sezon da yeni bir trendle karşımıza çıkıyor. Bu senenin trendi: paçaları kıvrılmış kotlar….

Sevgili kadınlar, bu yaz kot pantolonların uçları kıvrılıyor. Evet, doğru duydunuz. Bilinen o dur ki, kot pantolonlarımız bizimle bir vücut oldu artık. İlk yaratıldığı günden bu yana eskimeyen ve her geçen gün popülerliğini koruyan bu nadide parça, her sene de yeni bir trendle alıcısına ulaşıyor. Bu sene de paçası kıvrılmış pantolonları giyeceğiz.

Güzel olan şu ki; bu trend hem zahmetsiz hem de masrafsız. Yani evinizdeki herhangi bir kotu bu modaya uydurabilirsiniz. Sokak modasının bir numaralı bu trendine ayak uydurmak için ise birkaç tüyo da bizden size olsun.

AYAK UYDURMAK ÇOK KOLAY

Öncelikle uzun bir paça boyu, bu modaya ayak uydurmakta birer bir. Hatta uzun kıvrımlar her zaman daha şık duruyor. Bu şekilde kıyafetlerinize basit bir hareketle büyük bir dokunuş katabilirsiniz.

Ayrıca kıvıracağınız pantolonlarınızın görünümüne de karar vermeniz önemli. Eğer ki bol bir boyfriend jeaninizin paçalarını kıvıracaksanız, biraz gevşek ve düzensiz bir biçimde kıvırmanız tarz yaratmanıza yardımcı olacaktır. Yok şayet dar pantolonda kıvırma işine girecekseniz de kıvırma işlemini düzgün yapmanızı öneririz.

Öte yandan bazı pantolonlar zaten kıvrılmış bir şekilde satışa sunuluyor. Sakın ola ki bu tarz pantolonları bir kez daha kıvırmaya kalkmayın! Yoksa kötü bir görünüm ortaya çıkarmış olabilirsiniz.

Uzun lafın kısası bu trendi uygulamak çok kolay. Sadece bahsettiğimiz ayrıntılara dikkat etmek ve biraz da hayal gücünüzü kullanmak yeterli. İşte paçası kıvrılan pantolon modasından yaptığımız derleme…