Yazlık Bikini Modelleri

0
2337

Yaz demek tatil, eğlence, deniz kum ve güneş demek. Yazın etkilerini ve sıcaklığını yavaş yavaş hissetmeye başladığımız şu günlerde siz de yaz ve muhteşem bir tatil için hazırlıklara başlayanlardan mısınız? Tatil planınızı yaptınız, rezervasyonları tamamladınız, kışın aldığınız fazla kilolardan kurtuldunuz. Peki, bu sezonun bikini modelleri arasında trend modeller hangileri biliyor musunuz? Hemen telaşa kapılmayın sizin için de onları biz araştırdık.

2015 yılı plaj koleksiyonlarını tamamlayan ünlü markalar biz kadınların isteklerini de göz önünde bulundurarak hazırladıkları bikini modelleriyle hayal ettiğimiz çarpıcı ve fit görünüme kavuşmamızı sağlıyorlar. Bu sezonun bikini modellerinin ana renklerini yazın etkisini hissettirecek pastel tonlar ve neon renkler oluşturuyor.

Limon sarısı ve somon rengi bu sezonun en trend renkleri arasında yer alıyor. Fuşya, mavi ve yeşil ise dikkat çeken diğer renk seçenekleri arasında kendilerine yer buluyor. Genelde tercih edilen basic modellerin yanı sıra bu sezonda moda kesimler ve farklı tarzlar da etkisini uzun süre hissettireceğe benziyor.

Ayrıca ikonik kesimler basic modeller ile birleşerek bizlere farklı bir tarzın kapısını aralıyor. 2015 yılına damgasını vuran vintage ve retro görünümlerden bikini modası da nasibini almış. Öyle ki çiçekli modeller bu sezon plajların vazgeçilmezi olacak. Yine retro görünüm baz alınarak hazırlanmış mayolar da en az bikiniler kadar tercih edilen modeller arasında.Mayo tasarımlarında ise iddialı sırt detayları karşımıza çıkıyor.

Yazlık Bikini Modelleri