Yazlık Mayo Modelleri

0
2197

Yazın artık kendisini hissettirmeye başladığı şu günlerde deniz, kum ve güneşe olan özlemimiz iyice arttı. Kışın tüm olumsuz etkilerini, negatifliğini üzerinden atmak, şirin bir tatil kasabasında yazın ve denizin keyfini çıkarmak eminim ki herkesin hayalidir. Peki, bu hayalinizi gerçekleştirirken hayranı olduğumuz o ünlüler gibi plajda seksi ve çarpıcı görünmek istemez misiniz?

Aslında ilk bakışta gerçekleştirmenin zor olduğunu sandığımız bu fikir, düşündüğümüz kadar uzak değil bize. Sezonun trendleri arasından yapacağınız doğru mayo ve bikini seçimi ile o özlemini duyduğunuz fit ve çarpıcı görünüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Peki, 2015 yılı mayo trendlerini hangi modeller oluşturuyor? Bu sezon ünlü markaların tasarımcıları mayokinilerin artık eskide kaldığını yüzücü mayoların ise 2015 yazının trendlerini oluşturduğunu söylüyorlar. Yani yaz dolabınızda küçük değişikliklere gitmenizde fayda var, bizden söylemesi.

Tek parça omuzdan askılı ve özellikle siyah renklerdeki mayo modelleri ile de plajlarda çekiciliğinize çekicilik katmak ve boy göstermek mümkün. Her sezonun trend renkleri elbette ki var. Mayo seçiminde bu renkleri göz önünde bulundurmakta fayda var fakat siz yine de plajlarda ön planda olmak istiyorsanız cilt tonunuza uygun bir renk tercihi yapmalısınız. Örneğin soluk bir ten renginiz var ise kırmızı ve parlak mavi gibi tonlar sizi vazgeçilemez kılacaktır. Kışın aldığı fazla kilolardan kurtulamayanlardansanız sizi çok mutlu edecek bir haberimiz var. Zira bu sezon etekli veya şortlu mayo modelleri plajda sıklıkla karşılaşacağımız modeller arasında.

Sınırsız alternatifleriyle şimdiden yaza hazır olan mayo modelleri arasında yanlış bir seçimin çaresizliğini yaşamamak için ise, mayonuzu seçmeden önce öz eleştiri yapmanızda, kapatılması gerektiğini düşündüğünüz bölgeleri doğru seçmenizde fayda var.

Yazlık Mayo Modelleri

etekli mayolar 2015
etekli mayolar 2015
h&m mayo modelleri
h&m mayo modelleri
kırmızı şık mayo
kırmızı şık mayo
mayo bikini modelleri
mayo bikini modelleri
penti mayo modelleri
penti mayo modelleri
siyah mayolar
siyah mayolar
tankini mayo modeli 2015
tankini mayo modeli 2015
yazlık mayo modelleri
yazlık mayo modelleri