Yeni Sezon Hamile Mayo Modelleri

0
1864

Aramızda 2015 yaz sezonunda hamile olan ya da böyle bir planı olan okurlarımız varsa bu yazımızı sizler için derledik. Hamilelik döneminde belli başlı bazı sporları yapmanın faydası ve gerekliliği herkes tarafından bilinir. Yüzme de gebelik süresince yapabileceğimiz faydalı sporların başında geliyor.

Fakat yine de hayal kırıklığına uğramamak için yaz planlarını tamamlamadan önce doktorunuza danışmanızda ve yüzmenize herhangi bir engel olup olmadığını öğrenmenizde fayda var. Eğer yüzebilecek durumdaysanız rahatlıkla yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Hamileler için mayo seçiminde öncelikle önemli olan tabi ki rahat etmenizdir. Fakat içgüdüsel olarak kadınlarda görülen şık ve dikkat çekici olma eğilimi göz ardı edilemez. Ünlü arka ve modacılar bu sezonda sizi bu dertten kurtarıyor. Yeni sezon hamile mayo modelleri ile hem şıklığınızdan hem de konforunuzdan ödün vermeden yaz sezonunu rahatlıkla kapatmanız mümkün. 2015 yılı hamile mayo modellerinde çiçekli ve rengârenk modeller ile sıkça karşılaşıyoruz. Bu yılın hamile mayolarında favori renkler ise mavi ve yeşil ağırlıklı.

Hamile mayo modelleri için çok sık olmasa da parlak neon renkler de plajda gözümüzü alacak mayo renkleri arasında gösteriliyor. Ayrıca bu sezon doksanlı yıllardan hatırladığımız puantiye modası plajlarda tekrar yerini alacağa benziyor. Ünlü markaların kreasyonlarında yer alan hamile mayo modelleri arasında puantiyeli modeller oldukça fazla. Siyah klasik mayo modelleri de her sezon olduğu gibi bu sezonda da etkisini sürdürüyor. Siyahın asaleti ve şık etkisi ile siz de istediğiniz görünüme rahatlıkla kavuşabilirsiniz.

Hamile Mayo Modelleri

2015 model mayolar
2015 model mayolar
en güzel mayolar
en güzel mayolar
hamile mayo modeli
hamile mayo modeli
hamile mayo modelleri 2015
hamile mayo modelleri 2015
renkli hamile mayoları
renkli hamile mayoları
renkli sexy mayolar
renkli sexy mayolar
siyah hamile mayolar
siyah hamile mayolar
şık hamile mayoları
şık hamile mayoları
şirin hamile mayoları
şirin hamile mayoları