Kadınları Erkeklerden Soğutan Sebepler!

0
1117
ilişkiyi bitiren sorunlar

Kadın, ilişkilerde seçen taraf ve bu bin yıllardır, dünyanın her yerinde böyle diyebiliriz. Peki neden bir kızı 1000 kişi istiyor da, 1 kişi alıyor? İşte kadınları erkeklerden soğutan, ilişkilerde en çok sorun yaratan başlıca nedenler.

Erkeklerdeki ilgisizlik

Kabul etsinler ya da etmesinler, erkekler ilişkilerinde ilginiz bir tavır sergiliyor. Arkadaşları ile arasındaki muhabbetler, yeri geldiğinde ilişkinin bile önüne geçebiliyorsa burada büyük bir sorun vardır!

Olduğu gibi görünmemek

Yapmacılıklık yalnızca duygusal ilişkilerde değil, arkadaşlık ilişkilerinde de büyük sorundur. Ancak olduğu gibi görünmeyen insanlar yüzünden, birçok emek verilen ilişkilerin ömrü bir anda son bulabiliyor… 🙁

Cinselliği çok fazla ön plana çıkarmak

Erkeklerin sekiz saniyede bir seks düşündüğü bilimsel bir gerçek, ancak ilişkilerde her zaman seksi ön plana çıkartıp can sıkmak da nesi? İşte belki de bu sorun, başta Türkiye olmak üzere birçok ilişkinin katili olabiliyor.

Sorumlulukları kadına yıkmaya çalışmak

Aile bir bütünse ve hem kadının, hem de erkeğin bu oluşumda sorumlulukları varsa herkes buna uygun hareket etmeli. Bazı erkekler, ilişkinin, ailenin tüm sorumluluğunu kadına yıkmaya çok meyilli! Özellikle çocuklarla ilgili tüm durumları kadına mal eden ve kendi bir emek sarf etmeyen erkekler, çağımızın problemi!

Kabalık

Belki yapılarından, mizaçlarından bilemeyiz. Ancak erkekler ve kabalık sanırız dünya üzerinde en yakın iki kavramlardan. Kabalık bir ilişkide birçok şeyi bitiren olayların başlangıcında dinamitleri ateşleyebiliyor!

Başka kadınlar…

Başka kadınlara ilgi gösteren erkekler, ilişkiyi temelden sarstıklarını, yılların mutluluğunu bitirebileceklerini belki de biliyorlardır. Ancak yine de devam ederler, ta ki yakalanana dek.

Aşırı kıskançlık

Erkeklerin aşırı kıskançlığı kabalık ile birleştiğinde, ilişkide artık bir tarafın özgürlük sınırları yavaşça kısıtlanmaya başlanıyor demektir. En büyük ilişki sorunlarından birisi de, önü alınamayan kontrolsüz kıskançlıktır!