Plajda Brigitte Bardot gibi saçlarınızı parlatın

0
1179
cannes festivali sırasında Brigitte Bardot fotograf 1953 ten

Yaz geldi kadınlar. Şimdi plajda sere serpile yayılma zamanı. Fakat kum, güneş ve deniz, saçlarımızı bir hayli yıpratabilir. Bununiçin içeriğinde bitkisel özler bulunan koruyucu yağlar ile saçımıza bakım yapalım ve Brigitte Bardot gibi plajda saçlarınızı dalgalandıralım

Saçımız bizim vazgeçilmezimizdir. Onların bakımını da en iyi şekilde yapmak boyumuzun borcu. O vakit, piyasadaki en iyi ürünleri seçip saçlarımıza gereken özveriyi göstermeliyiz. Bu noktada bitkisel özlü ürünleri seçmek saçımızın doğal görünümü de korumamıza yardımcı olacaktır.

Malum yaz geldi. Plajlar bizi bekler. Fakat madalyonun bir de diğer yüzü var. Kum, güneş ve deniz, saçlarımızı bir hayli yıpratabilir. Bunu için ise özel bakım şart. Güzel ve parlak saçlarıyla ünlü Brigitte Bardot gibi plajda saçlarınızı güvenli bir şekilde dalgalandırmak ister misiniz? O zaman hemen koruyucu yağ bakım ürünleri ile tanışmanızı tavsiye ederiz. Bu ürünlerden özellikle bitkisel özlü yağları tercih etmenizde fayda var. Böylece saçınıza yabancı maddelerin değmesine izin vermeden doğal yoldan sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz. İyi bir yağ koruyucu, içeriğinde yer alan güneş filtresiyle yaz boyunca deniz, güneş, kum ve klorun saçlara verdiğin zararın önüne geçebilir ve saç renginin korunmasına yardımcı olabilir. Bu yağların da çeşitleri piyasada mevcut. Fakat siz zeytin balmumu ve hint yağı ile harmanlanan koruyucuları seçmelisiniz. Çünkü bu bitkisel koruyucu yağlar, içeriğindeki zeytin balmumu sayesinde saçları besler hint yağı ile saçın nem seviyesini dengeler ve saçı yumuşatıp anında parlaklık verir. Nemli ve kuru saçlara uygulanan bu ürünler, tüm saç tipleri için de kullanılabilir.

Bu yaz saçınızı sevin ve ona özen gösterin. Unutmayalım ki, saçlarımız bizim kıymetlimizdir.