Ramazan’da İslami Modada Markaların Öne Çıkan Fikirleri

0
1775

Ramazan bir geldi, pir geldi. Türkiye’deki moda akımını da ciddi bir şekilde değiştirdi… İslami moda ağırlıklı olarak tesettürlü kombinasyonlar caddelerde karşımızda. Peki bu yılın öne çıkan İslami moda tarzları neler?

Uzun etekler

2015 İslami moda konseptinde uzun etekler, hiç olmadığı kadar popüler. Artık ipeksi kumaşlarda ipek etekler sayesinde günlük yaşamda son derece rahat edebilen hanımlar var, her yerdeler!

Pantolon bluz takımları

Pantolonlar ile bluzlar son derece şık kombinlerle bir araya getirilebilir. Bluzlarda renkli moda ise öne çıkıyor. Sarı ve açık tonlarla kombine edilmiş bluz takmlarını her ortamda tercih edebilirsiniz.

Sade başörtüsü

Başörtüsünde geçmiş senelerde kreatif bir hava zaman zaman hakim oldu, bunu gördük. Ancak son yıllarda uyumlu renk tonları ile sakin modeller, ağır modeller daha bir şık görünüyor. İslami moda olarak ifade edilen bu tesettür modası ile birlikte birçok kadın sokakların en şık siması olmayı başardı!

Hangi markalar tesettür modasında tercih edilir?

Türkiye’de yüzde doksan dokuzluk bir kesim Müslüman ve bu grubunda ciddi bir kısmı başörtüsü tercih ediyor. Son yıllarda en çok öne çıkan markalar arasında Kayra, Suhneva ve Caddezar yer alıyor. Tesettür konusunda ortaya koydukları kaliteli ürünlerle, giyimde tesettürü bir adım öne taşımış bu markaların ürünlerine kesinlikle göz atın. Tesettür modasında hiç olmadığı kadar ciddi bir hava yakalayabilir, bu modada kendinizi bulabilirsiniz.

Tesettür modasında fiyatlar

Fiyat konusunda esnek olan bu markaların ürünlerine e ticaret siteleri de olarak kullandıkları siteler üzerinden anında satın alım yapabilirsiniz. Üstelik dilerseniz kredi kartı ile anında satın alım işlemi dilerseniz de havale gibi ek seçeneklerle istediğiniz ürün kapınıza kargolanabilir. 2015 tesettür modası ile çevrenizde fark yaratın, bakışları üzerinizde toplayın.