Renkli ve enerjik: 2015 Yaz Aksesuarları

0
1860
2015 saç bantları modası

Moda avcıları yaz gelmeden bikini ve mayolarını aldı fakat küçük bir ayrıntıyı atladı. Sezonun plaj aksesuarları da en az bikiniler kadar iddialı. 2015 yazının plaj aksesuarlar trendleri nelermiş bir göz atalım

Bu yaz plajlar pek bir renkli.  Moda tutkunları zaten 2015 yaz bikini trendlerini çoktan öğrendi ve sezona hazırlıklı girdi. Moda avcıları en iddialı ve favori bikini ve mayoları alıp, plajları tüm ihtişamıyla donattılar. Fakat bir de işin ince detayları var. Mesela aksesuarlar…. Aksesuarlar günlük hayatımızda da olmazlar arasındadır. Ve her kadın mutlak suretle  aksesuar alışverişi yapar.

Gerçek şu ki; aksesuarlar da bir kıyafeti tamamlayan nadide parçalardır. Hal böyle olunca da plaj modasında da aksesuarların izini görmek mümkün.

SAÇ BANTLARI ÖN PLANDA

Son birkaç yıldır plajlar moda defilerini andırır oldu. Rahatlığın simgesi olan plaj giysileri aksine moda dünyasının istilası altında. Şıklık yarışına giren moda tutkunları da sahillerde göz doldurmak için de en iddialı parçalara sahip olmak isterken trendlerden uzak kalmamayı seçiyor. Bu yaz, plaj aksesuarları da en az bikini ve mayo tasarımları kadar da iddialı. Aksesuar trendlerinde o kadar canlı ve enerjik yansımalar göreceğiz ki bu enerjinin etkisine dahil olmamak elde değil.

Bu senenin en dikkat çeken aksesuarların başında kuşkusuz ki saç bantları geliyor.

2015 saç bantları modası
2015 saç bantları modası

 

Bohem akımın etkisinde de olduğumuzu var sayarsak özellikle çiçekli bantlar ve hippie saç tokaları sahillerde baş tacımız olacak.

hippi saç tokaları ve bohem saç modeli
hippi saç tokaları ve bohem saç modeli

 

Şapkalar uzun zamandır kadınların favorisiydi. Bu sene de etkisini koruyor.

Bu yılki trend ise büyük geniş şapka modelleri olacak.

2015 yaz şapkası modeller
2015 yaz şapkası modeller

Hele bir de şapkaları fular yahut çiçeklerle süslersek tam bir stil ikonu olabiliriz.