Sivri Burun Bayan Ayakkabı Modelleri

0
1946

Zarafet ve şıklık denilince ilk akla gelendir sivri burun ve ince yüksek topuklular. Her kadının gardırobunda mutlaka bulunan ve adeta zor zamanların kurtarıcısı olan sivri burun ayakkabı modelleri asla modası geçmeyecek modeller arasında bulunuyor.

Sivri burun bayan ayakkabı modelleri babet, dolgu topuk, stiletto ve bilekten bağlı modeller olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle stilettolar en çok kullanılan sivri burun ayakkabı modelleri arasında. Tüm dar paça pantolonlar, kalem etekler, mini elbise ve eteklerle rahatlıkla kullanabileceğiniz stilettolar size anında şık ve seksi bir hava katıyor. Üstelik sadece hanım hanımcık ve zarif bir hava katmak için değil sportif ve şık olmak için de kullanabilirsiniz stilettoları. Örneğin, bir kot-tişört giyip altına stiletto ayakkabı giydiğinizde anında havanız değişecek, sportif olduğu kadar zarif bir hava da katacaktır size.

Stilettonun ardından en çok tercih edilen sivri burun ayakkabı modeli babetlerdir. Bileklerinizi gösteren mini bir elbise ya da etekle kullandığınızda hem rahatı hem de zarafeti aynı anda elde edeceksiniz sivri burun babet modelleri ile. Babet kullanımında bileğinizi göstermeyen bir kıyafet tercih etmemenizi öneriyoruz zira bu sadece şıklığınıza gölge düşürecektir. Bilekten bağlı sivri burun modeller ise midi boy elbise ve etekler ile kombinlendiğinde fevkalade bir görünüm oluşturuyor. Burada üzerinde durulması gereken konu ise bacak boyu kısa olan kadınların kesinlikle bilekten bağlı sivri burun ayakkabı modellerinden uzak durması olacaktır. Çünkü bilekten bağlanan modeller bacak boyunu olduğundan daha kısa gösterir. Böyle bir sorunu olmayan kadınlar için kesinlikle önerebileceğimiz modellerden.

Sivri Burun Bayan Ayakkabı Modelleri