Uzun Kuyruklu Gelinlik Modelleri

0
3108

Gelinlik, tüm bayanların çocukluklarından beri hayalini kurdukları bir giyimdir. Hemen hemen her bayanın aklında bir gelinlik modeli bulunur. Kimi daha sade bir güzellik isterken kimi de bol süslemeli ışıltılı bir görünüm ister. Herkesin ortak isteği en özel günleri olan düğünlerinde göz alıcı bir güzelliğe sahip olmaktır. Bunun için de her ayrıntıya dikkat etmek durumundadırlar. Model seçimi, saç, makyaj, ayakkabı, çanta hepsi ayrı ayrı düşünülür ve sonucunda bir uyum ağlanır. Bu hem stresli bir iştir hem de oldukça keyifli.

Uzunu, kısası, prenses modeli veya balık modeli her bedene yakışacak farklı gelinlik türleri bulunmaktadır. Her zaman bayanlar için çekiciliği olan ama özellikle son dönemlerde ilgi çeken bir model ise uzun kuyruklu gelinlik modelidir. Uzun kuyruk gelinliğe farklı bir hava katmaktadır. Bu modeller çeşitli taş süslemeleri kullanılarak daha da büyüleyici bir görünüme sahip olmaktadır. Gelinliğin üst kısmında kullanılan dantel süslemeler de zarafet katmaktadır.

Uzun kuyruk her çeşit gelinlik modeline uygulanabileceği için kendi bedeninize uygun gelinliği seçtikten sonra kuyruk kısmını uzun tutturabilirsiniz. Geçen seneler de gelinliklerin beyaz olması tercih edilirken, son dönemlerde farklı renk kullanımı da tercih edilmektedir. Kırık beyazlar ya da tozpembeler en çok tercih edilen renklerdendir. Uzun kuyruklu gelinlik modellerinde de farklı renk seçenekleri mevcuttur. Özellikle beyaz bir gelinlikte açık pembe kuyruk dikkat çekici modeller arasında görülmektedir. Seçeceğiniz uzun kuyruklu gelinlik modelleriyle yürürken kendinizi masallarda gibi hissedeceksiniz ve davetliler gözlerini üzerinizden alamayacaklar.

Uzun Kuyruklu Gelinlik Modelleri